Özgeçmiş Büyü Ebcet Hesabı Numeroloji Tarot Yıldızname Sorunlarınız İletişim

Taglar yıldızname uzmanı tarot büyü astroloji fal yıldızname rüya muska nazar cin kısmet burç .
gelecek din şeytan gazete niyet koç boğa ikizler yengeç aslan başak terazi kedi köpek kalp rüya mide sinir ruh yunus allah saç ayak göğüs ağrı iyi kötü dert sorun ayet huzur günah insan uyku cinsel çözüm beyin sinir kur'an büyücü dua ateş burç milliyet muska nazar ebcet tarot çocuk geçmiş akrep yay oğlak balık kova
büyü
 BÜYÜ NEDİR
 Büyücülük, dinin ve dini inançların tamamiyle karşısında yer alan, reçetelere ve formüllere dayanan, şeytanla işbirliği halinde olmak anlamına gelen bir eylemdir. Büyücüden komutları alan şeytan ve yardımcıları ya kendilerini göstererek, ya da isteneni yerine getirerek varlıklarını belli ederler.

Büyü, kâfir cinler ve şeytanlar tarafından gerçekleştirilen olaylardır. İnsanlara zarar vermek amacıyla yönlendirilir ve musallat ettirilir. Gayri ihtiyari insana tesir ederler. Muska iyi ve kötü amaçlarla hazırlanır.
Kötü amaçlarla hazırlanan muskalar evlileri ayırmak için, düzen huzur bozmak için, rızk bağlamak için, cinselliği bağlamak için, uyku bağlamak için ve hemen her kötülük için kullanılır.
Bunun dışında, rahmani olarak hazırlanan muskalarla büyü ve sihirler bozulur. Ayrıca, özel hazırlanan bu muskalarla insanlara musallat edilen cin ve şeytanlardan kişiler kurtarılır. Üzerlerindeki sinirsel ruhsal ve manevi arazları ortadan kaldırılır.
Muskalar; Rızk açmak, kısmet açmak, aile içi huzuru sağlamak, küskünleri barıştırmak, sağlık ve iç huzurun temini için hazırlanan özel dualarla hazırlanan tılsımlarıyla ve okunmalarıyla oluşturulan dualar grubudur.
Büyü ile ilgili bazı ayetler:

YUNUS ( Ayet 1 – 2 – 3 – 4 – 5 )

yunus


8. Ayet : ‘’İste onların, kazanmakta oldukları (günahlar) yüzünden varacakları yer, ateştir!
82. Ayet : "Suçluların hoşuna gitmese de Allah, sözleriyle gerçeği açığa çıkaracaktır."

TAHA SURESI
29. Ayet : "Sağ elindekini at da, onların yaptıklarını yutsun. Yaptıkları, sadece bir büyücü hilesidir. Büyücü ise, nereye varsa (ne yapsa) iflah olmaz."

30. Ayet: Bunun üzerine sihirbazlar secdeye kapandılar; "Harun'un ve Musa'nın Rabbine iman ettik" dediler.

ARAF SURESI

arafsuresi

41. Ayet: Böylece gerçek ortaya çıktı ve onların yapmakta oldukları yok olup gitti.
42. Ayet: İşte Firavun ve kavmi, orada yenildi ve küçük düşerek geri döndüler.
42. Ayet: Sihirbazlar ise secdeye kapandılar.


BÜYÜ BELİRTİ VE ETKİLERİ
Ruh halinizde bir değişiklik hissetmeniz; kendinizi tanıyamaz durumda olmanız; gece artarak devam eden sıçrayarak uyanmalar; korkunç rüyalar görmeye başlamanız; rüyalarınızda sık sık kedi, köpek gibi hayvanları görmeniz; kalp ya da midenizde ilgili rahatsızlığınız olmadığı halde göğüs kafesinizde ağrı hissetmeniz; Aşırı yorgunluk, ensenizde ağrılar, saçlarınızda elektriklenmeler olması; gözlerdeki ağrılar, gölgenizin sizi izlediği izlenimine kapılmak; ayak tabanlarınızın yanma halleri başlıca belirtilerdir.
Bazı insanlarda, aşırı etkilenme ve geç müdahale sonucu sinir bozuklukları ve akli denge bozukluklarına kadar giden olaylar mevcuttur. Bu yüzden dikkatli olup, bu belirtileri önemsemek gereklidir. Büyülerde etkinin beyin iradesiyle en aza indirilmesi mümkündür.

Büyünün etkileri insanların burçlarına göre de değişkenlik gösterebilir. Yengeç, Aslan, İkizler, Oğlak, Kova ve Yay Burçları büyü konusunda daha hassastır.


BÜYÜDEN NASIL KORUNULUR

  • Büyüden şüphelenildiği zaman, yapılması gereken tek şey işi bilen, resmi, vergi levhası bulunan bir uzman ile irtibata geçmektedir. Büyüler insanı akıl hastalığından ölüme kadar götürebilecek bir güçtür... Bu güçten korunabilmek tek başına mümkün değildir!


   BÜYÜ İLE İLGİLİ BİR SORUNUNUZ VARSA BİZE ULAŞINIZ…

   ÇÖZÜMSÜZ DERT YOKTUR; DOĞRU OLANI DOĞRU YERDE ARAYINIZ…

   CENAB-I ALLAH HER DERDİN ŞİFASINI VERMİŞTİR…

   

   

   

   

selma taşpınar
özgeçmiş | büyü | ebcet hesabı | numeroloji | tarot | yıldızname | sorunlarınız | iletişim
Bu sitenin bütün hakları Yıldızname Uzmanı Selma TAŞPINAR'a aittir.  © 2010